662 298 639

Chełmiec, ul. Limanowska 64b

7:00 – 15:00 Pon. – Pt.

Misja firmy

Nowy Sącz jest i był wielokrotnie określany mianem zagłębia milionerów. To właśnie w Nowym Sączu siedzibę mają takie znane marki jak Wiśniowski, Fakro, Koral, Dako, Newag i wiele innych.W Nowym Sączu  powstała firma Optimus, która konkurowała z globalnym potentatem rynku komputerowego jakim był IBM.

Jest rzeczą niezwykle fascynującą jak w takim niepozornym miejscu na mapie Polski narodziło się tak wiele wspaniale funkcjonujących przedsiębiorstw tych większych oraz tych mniejszych.

Z tej właśnie fascynacji rozwojem przedsiębiorczości w sposób naturalny wywodzi się główna misja Biura Rachunkowego.

Misją tą jest wspieranie od strony księgowej oraz finansowej istniejące już oraz powstające firmy na terenie Nowego Sącza i okolic oraz czynny udział w szeroko rozumianym wzroście gospodarczym.

Praca w sferze podatków jest wymagająca choćby nawet z tego względu, że przepisy podatkowe ulegają ciągłym zmianom.

W różny sposób można oceniać częstotliwość i jakość tych zmian,  natomiast fakt ten stanowi wyzwanie i zarazem motywację do stałego zdobywania wiedzy przez właściciela Biura Rachunkowego.

Jeśli przedstawiona powyżej  misja Podatkowego Biura Rachunkowego jest bliska Państwa aspiracjom co do rozwoju własnej firmy to zapraszam do współpracy.